Ochrona połączeń elektrycznych izolatorów przepustowych średniego napięcia transformatorów rozdzielczych przed możliwością zwarcia przez ptaki i przedostania się ciał obcych.

Wykonana z tworzywa termoplastycznego, samogasnącego, odpornego na promieniowanie UV i czynniki środowiskowe. Kształt dolnej części zapewnia dokładne osadzenie na kloszu izolatora. Opaska mocująca umieszczona poniżej linii mocowania na kloszu. Nad linią mocowania znajduje się przetłoczenie zapewniające zamontowanie urządzenia tylko w położeniu właściwym tj. na pierwszym górnym kloszu izolatora. Zapobiega to błędom montażowym i skróceniu drogi upływu. W ściankach 4 rozcięcia wykonane w płaszczyznach prostopadłych umożliwiające odejście przewodów. Wersje OIP-2 i OIP-3 wyposażona dodatkowo w osłonę górnej części iskiernika typu OIN.

Wykonane z materiału o własnościach samogasnących, pewne osadzenie urządzenia na izolatorze, prosty montaż, zabezpieczenie przed niewłaściwym sposobem montażu, zwarta konstrukcja, odporność na warunki zewnętrzne, wysoka wytrzymałość mechaniczna.

osłony izolatora SN

Osłona iskiernika izolatora OIN Osłona iskiernika izolatora OIN
Producent: BEZPOL
Cena: 39,36 zł (netto: 17,65 zł )
zawiera 123% VAT, bez kosztów dostawy
Osłona przeciw ptakom OIP-2 Osłona przeciw ptakom OIP-2
Producent: BEZPOL
Cena: 86,10 zł (netto: 70,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Osłona przeciw ptakom OIP-3 Osłona przeciw ptakom OIP-3
Producent: BEZPOL
Cena: 86,10 zł (netto: 70,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl