Ochrona połączeń elektrycznych izolatorów przepustowych średniego napięcia transformatorów rozdzielczych przed możliwością zwarcia przez ptaki i przedostania się ciał obcych.

Wykonana z tworzywa termoplastycznego, samogasnącego, odpornego na promieniowanie UV i czynniki środowiskowe. Kształt dolnej części zapewnia dokładne osadzenie na kloszu izolatora. Opaska mocująca umieszczona poniżej linii mocowania na kloszu. Nad linią mocowania znajduje się przetłoczenie zapewniające zamontowanie urządzenia tylko w położeniu właściwym tj. na pierwszym górnym kloszu izolatora. Zapobiega to błędom montażowym i skróceniu drogi upływu. W ściankach 4 rozcięcia wykonane w płaszczyznach prostopadłych umożliwiające odejście przewodów. Wersje OIP-2 i OIP-3 wyposażona dodatkowo w osłonę górnej części iskiernika typu OIN.

Wykonane z materiału o własnościach samogasnących, pewne osadzenie urządzenia na izolatorze, prosty montaż, zabezpieczenie przed niewłaściwym sposobem montażu, zwarta konstrukcja, odporność na warunki zewnętrzne, wysoka wytrzymałość mechaniczna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium